Tikrinti COVID pažymėjimą v1.2.4-RC1-LT37-acc Apk (Pro Unlocked/All) Free For Android

Download APK
4.5/5 Votes: 676
Developer
Registrų centras VĮ
Updated
11/Feb/2022
Size
10 MB
Version
1.2.4-RC1-LT37-acc
Requirements
Android & Ios
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Europos Sąjungos (ES) Skaitmeninis COVID pažymėjimas palengvina saugų ir laisvą piliečių judėjimą ES per COVID-19 pandemiją.

Tikrinti COVID pažymėjimą Latest Version

Ši programėlė skirta padėti paslaugų teikėjams įsitikinti, ar asmenų pateikiami dokumentai apie skiepus, persirgimą ar testavimą yra validūs.

KAIP VEIKIA PROGRAMĖLĖ
• Paslaugų teikėjas nuskenuoja lankytojo pateikto ES skaitmeninio COVID pažymėjimo QR kodą.
• Programėlė nuskaito QR kodą ir patikrina pažymėjimo validumą, t.y., ar pateiktas dokumentas yra tikras ir nepadirbtas.
• Tikrinant asmens ES skaitmeninį COVID pažymėjimą būtina patikrinti, ar jo duomenys sutampa su asmens tapatybės dokumento duomenimis.
• Kiekviena ES šalis pažymėjimuose pateiktą informaciją traktuoja individualiai pagal savo nacionalines taisykles. Lietuvoje reikalavimus nustato Lietuvos Respublikos Vyriausybė, o visa aktuali informacija skelbiama www.koronastop.lt

Tikrinti COVID pažymėjimą Download

ASMENS DUOMENŲ NAUDOJIMAS
ES Skaitmeniniame COVID pažymėjime pateikiama pagrindinė būtina informacija: vardas ir pavardė, gimimo knowledge, informacija apie gautą vakciną, persirgimą arba atliktą tyrimą ir unikalus identifikatorius. Tikrinimo tikslais tikrinamas tik pažymėjimo galiojimas ir autentiškumas.

Programėlę Sveikatos apsaugos ministerijos pavedimu kūrė valstybės įmonė Registrų centras kartu su tarptautine technologijų bendrove CGI.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *